Újra itt van május 13-a, a hummusz világnapja! Ezen a napon szeretnénk az örömünket és hálánkat kifejezni azok felé, akik az elmúlt évben is fogyasztották a hummuszt. Számunkra kiemelkedően fontos, hogy mindenkinek elérhető legyen ez az egészséges és ízletes közel-keleti étel és reméljük, hogy a jövőben is hozzá tudunk járulni a népszerűségéhez.
Népszerűsíts hashtaggel!
Tisztában vagyunk vele, hogy a mai felgyorsult világban az információ legkönnyebben online, a közösségi terekben terjed. Ezért kérünk titeket, hogy ha tehetitek, május 13-án posztoljátok a hummuszos képeiteket a #hummusday és a #FANANhummusz hashtagekkel, hogy minél több emberhez is eljusson a világnap híre. Figyelni fogjuk a közösségi médiát és kíváncsian várjuk, milyen kreatív ötletekkel álltok majd elő!
Na de hol találhattok meg minket?
Ha a városban jártok, érdemes ellátogatni az Üllői út kereszteződésébe a Corvin negyednél, ahol egy izgalmas épületháló vár rátok. Ha túl nagy kitérő, az se baj, hiszen az M2 és az M3 metró szerelvényein, utazás közben is találkozhattok velünk a kocsikban elhelyezett plakátjainkon. Az otthoni kényelem érdekében pedig a Lakihegy Rádióban leszünk majd hallhatóak, továbbá az olvasást kedvelő hummusz imádók találkozhatnak velünk a We Love Budapest, a Femina és az NLC cikkeiben.
Ünnepeljünk együtt, éljen a hummusz, éljen a FANAN hummusz!
